• Váš košík je prázdny

Kto sme?


Srdečne Vás vítam na našich stránkach, moje meno je Miriama Majer a som zakladateľkou chipmo.sk, ktorý tento rok oslavuje svoje piate narodeniny. Vyštudovala som manažment na Eknomickej Fakulte UMB v Banskej Bystrici, po škole som sa zamestnala a postupne začala pracovať na myšlienke vlastného podnikania.


Hlavnou motiváciu pre založenie Chipma bola moja inšpirácia krásnymi vecami, a tým ako dokážu pozitívne ovplivniť náš životný priestor a zlepšiť kvalitu života. Pri výbere našich produktov sa zameriavame na unikátnosť a kvalitu. Ak je to možné radi podporujeme kvalitných slovenských výrobcov.


"Chipmo je nadšenec pre krásne a jedinečné vecičky. Špeciálne miesto u nás majú bodky, kvety, svetielka, pikniky, krásne stolovanie, záhrada a ružové hocičo.Našim poslaním je podeliť sa s Vami o nápady a radosť z príjemne stráveného času."


Podstatou Chipma nie je len predaj dizajnových produktov, ale aj šírenie pozitívnej energie, dobrých nápadov a užitočných informácií, či už prostredníctvom môjho blogu, pinterestových násteniek alebo iných sociálnych sietí. Našu prácu ako aj kontakt so zákazníkmi si zakladáme na osobnom prístupe, tak v obchode, ako aj e-shope. Mám radosť a zároveň si vážim každého jedného zákazníka, online objednávku či spätnú väzbu na článok vrámci blogu alebo post.S úctou

MiriamaKaždý like samozrejme vždy poteší - Chipmo Facebook alebo Chipmo Pinterest