• Váš košík je prázdny

Mrkvové koláčiky

Ak ste z rôznych dôvodov na diéte, či nejakých potravinových obmedzeniach, skúšate alternatívy s inými múkami, maslami a obsahom zeleniny či ovocia. Mrkva vzhľadom na svoju sladkú chuť je veľmi dobrou voľbou.

Čítajte viac
Vianočné oplátky

Vianočné oplátky sú neodmysliteľnou súčasťou vianočných sviatkov v mnohých krajinách sveta a Slovensko nie je výnimkou. 

Čítajte viac
Linecké koláčiky

Linecké koláčiky sú pre mňa Vianočnou klasikou, spolu s medovníčkami, medovými rezmi a vanilkovými rožkami. O to viac si to užívam teraz, keď už mám aj malú pomocníčku, ktorej sa vykrajovanie koláčikov veľmi páči.

Čítajte viac
Domáce sušenie ovocia

Sušenie ovocia je skvelý spôsob, ako si uchovať úrodu a vychutnať si chutné a zdravé občerstvenie počas celého roka. Sušené ovocie je tiež všestranná prísada, ktorú možno použiť na pečenie alebo varenie.

Čítajte viac
Ako šetriť vodou vo vašej záhrade

Šetrenie vodou vo vašej záhrade je nevyhnutné pre šetrenie peňazí a ochranu životného prostredia. Mulčovanie, skoré alebo neskoré zavlažovanie, hlboké zavlažovanie a zoskupovanie rastlín sú účinné metódy na šetrenie vody.

Čítajte viac
Jablková dobrota Apple crumble

Môj obľúbený recept na jablkový koláč je apple crumble.Jablková dobrota, ktorá sa dá spraviť aj pre tých menej šťastných s rôznymi obmedzeniami v stravovaní. Všetky suroviny viete nahradiť alternatívami, presne podľa vašej diéty. 

Čítajte viac
10 rastlín do kúpeľne

Rastliny vhodné do kúpeľne čistia vzduch, pohlcujú vlhkosť a zlepšujú energiu v miestnosti. Verte či nie, je úplne jedno ako vaša kúpeľňa vyzerá, aká je veľká či svetelná, aspoň jednu vhodnú rastlinu, ktorá to zvládne aj vo Vašej kúpelni určite nájdeme.

Čítajte viac
Sadíme kvety na sušenie

Sušenie kvetov je viac ako len sušené kytice starých a prastarých mám. Sušenie je príjemným spôsobom ako získať vlastné prírodné a ekologické ozdoby pre ďalšiu tvorbu a aranžovanie.

Čítajte viac
8 krokov ako sadiť stromy

Vysádzanie stromov má výhody pre životné prostredie a rovnako aj pre samotného človeka. Lepší vzduch, ovocie, radosť z pohybu. Zasaďte si stromy rýchlo a jednoducho.

Čítajte viac